KONST / Litografier / Färglitografi 12872088
nr 1287 2088
Lena A Linderholm
(f. 1947), Sverige
Färglitografi, Signerad, EA-upplaga (Épreuve d’artiste). Motivet: 35x31 cm
Lena Linderholm, född 1947 i Stockholm, svensk målare, grafiker och författare.
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 11 november 2019
kl 18:49:23
11/11 17:36:51
300 kr
11/11 18:30:49
Lena A Linderholm
Läs mer om Lena A Linderholm